Manifest Finnevo

Nasz manifest.

Chcemy, aby finanse dla przedsiębiorców były prostsze i lepiej dostępne; aby przedsiębiorcy mieli łatwiejszy dostęp do rzetelnego porównania wszystkich dostępnych ofert kredytowych.

Wiemy jednak jak jest na co dzień. Obserwujemy to w naszej pracy od wielu lat.

U przedsiębiorcy pojawia się potrzeba kredytowa – okazja zakupu maszyny, przemyślana decyzja o rozwoju firmy lub chwilowe kłopoty związane z płynnością finansową. Powodów jest wiele, każdy jest inny i wiąże się z indywidualną sytuacją danego przedsiębiorcy oraz specyfiką jego branży. Właściciel firmy chce wybrać jak najlepszą ofertę dla siebie. Chce wybrać korzystnie, uwzględniając potrzeby własne i jego firmy.

Oferta z banku, w którym ma konto; oferta z banku konkurencyjnego; reklama w TV, która kusi niskim oprocentowaniem; wszelkiego rodzaju internetowe porównywarki finansowe; pośrednicy kredytowi, którzy obiecują szybkie otrzymanie gotówki. Wiemy, że można się w tym wszystkim pogubić. Do tego gąszcz bankowych przepisów, „gwiazdki”; „kruczki” i „haczyki” w umowach, często niezrozumiałe definicje i branżowy żargon. A przecież powinno być inaczej!

Zrozumiałe i przejrzyste oferty, jasne zapisy w umowach, brak ukrytych ubezpieczeń i prowizji bankowych, łatwa możliwość porównania wszystkich ofert w jednym miejscu. Tak właśnie według nas powinien wyglądać rynek finansowy.

Dla nas finanse to odpowiedzialność. Odpowiedzialność za drugiego człowieka i jego rodzinę, a w przypadku przedsiębiorcy również za jego firmę. Niewłaściwe dobrany produkt finansowy często okazuje się gwoździem do zachwiania stabilnością firmy. Wysoka rata, zgubne odsetki, dodatkowe prowizje i ubezpieczenia. Sposobów na podrożenie kredytów jest wiele. Nie ma czemu się dziwić, tak działa branża finansowa. Bank chce jak najdrożej sprzedać klientowi oferowany przez niego produkt, klient natomiast chce go otrzymać jak najtaniej i najprościej. Czy da się pogodzić te tak sprzeczne interesy? Naszym zdaniem tak. Aby tak się stało, klient potrzebuje kogoś, kto stanie po jego stronie w „walce” z systemem bankowym. My w Finnevo jesteśmy tuż obok, czuwamy nad całym procesem kredytowym naszych klientów, od momentu wyboru oferty, przez złożenie potrzebnych dokumentów, po wypłatę środków. Z tego właśnie powodu klienci czują się z nami tak bezpiecznie i pewnie.

Można pomyśleć – finansowa rewolucja! Wolimy opowiadać, że to co robimy to raczej ewolucja, zmiana rynku finansowego na lepszy, na bardziej przyjazny. To nasz główny cel. W dążeniach do tej zmiany na pierwszym miejscu stawiamy klientów, bo tylko dzięki ich edukacji i samoświadomości jesteśmy w stanie spełniać naszą obietnicę. W Finnevo jesteśmy po Twojej stronie. Dołącz do nas!

Jeśli chcesz się stać naszym klientem, zapoznaj się z naszymi produktami finansowymi, które zobaczysz tutaj lub odwiedź zakładkę kontakt i napisz lub zadzwoń do nas.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś do nas dołączyć jako ekspert finansowy lub Partner Biznesowy – zapoznaj się z opisem w zakładce współpraca.